Skip to content Skip to footer

Kâdim Enerji Çalışmalarımız

Enerji çalışmaları, bireyin içsel ve çevresel enerji alanlarını düzenleyerek ruhsal, fiziksel ve zihinsel sağlığı iyileştirmeyi amaçlayan esoterik ve medyumik bir pratiktir. Bu süreçler, antik bilgelikler ve modern enerji teorilerinin birleşimiyle, yaşam enerjisi veya "Prana" olarak da bilinen evrensel enerjinin daha etkin bir şekilde kullanılmasını sağlar

Para Reikisi 3 Aşama
Para Reikisi, finansal bilincinizi artıran ve mali birikiminizi iyileştirerek sizi destekleyen bütünsel bir yaklaşımdır.
Kuantum Aşk Reikisi 1. Aşama
Kuantum Aşk Reikisi, sadece kişisel ve romantik ilişkilerinizi değil, aynı zamanda genel yaşam kalitenizi de iyileştirebilir.
Fırsat Reikisi 1. Aşama
Fırsat Reikisi, sizi korkularınızı yenmeye, yeni deneyimlere açık olmaya ve hayatınızın gerçek değerini keşfetmeye teşvik eder.
Kryon Nötr Aşı Reikisi (3 Aşama)
Kryon Nötr Aşı Reikisi, sadece geçmişten gelen bağları koparmakla kalmaz, aynı zamanda geleceğinize yön vermek için enerjinizi yükseltir ve yeniden…
Servet Akışı Güçlendirme Reikisi (3 Aşama)
Servet Akışı Güçlendirme Reikisi, mali refahınızı artırmak ve liderlik yeteneklerinizi geliştirmek için kapsamlı bir enerji sistemidir.
Güzellik ve Cazibe Reikisi (1. Aşama)
Güzellik ve Cazibe Reikisi, kadınların kendilerini daha güzel ve çekici hissetmelerini sağlayarak, hem fiziksel hem de ruhsal bir yenilenme sunar.
Epifiz Bezi İyileştirme Reiki
Epifiz Bezi İyileştirme Reiki, fiziksel, zihinsel ve spiritüel düzeyde derinlemesine bir iyileşme sağlar.
Şans Reikisi (1. Aşama)
Şans Reikisi, evrensel enerji ile uyumlanarak şans faktörünüzü maksimize etmenize olanak tanır.
Kundalini Reiki – 1. Aşama
Kundalini Reiki’nin Birinci Aşamasına uyumlandığınızda, taç çakradan kök çakraya kadar uzanan meridyenler ve enerji kanalları açılır.
Evlilik Reikisi (1. Aşama)
Evlilik Reikisi, evliliğe yönelik niyetlerinizi güçlendirir ve enerji alanınızı aşk ve bağlılık frekansına ayarlar.
Aşk Reikisi (1. Aşama)
Aşk Reikisi, size sadece bir ilişki sunmakla kalmaz, aynı zamanda ruhsal bir uyum ve kaderinizle uyumlu bir birliktelik sunar
36 Sarmallı DNA Aktivasyonu
36 Sarmallı DNA Aktivasyonu, bireyin kendi içsel ve dışsal dünyasını transforme eden güçlü bir süreçtir ve yaşamın her alanında olumlu…
24 Sarmallı DNA Aktivasyonu
24 Sarmallı DNA Aktivasyonu, spiritüel gelişiminizi derinleştirecek ve çok boyutlu bir bilinç seviyesine ulaşmanızı sağlayacak güçlü bir süreçtir.
12 Sarmallı DNA Aktivasyonu ve Faydaları
12 Sarmallı DNA Aktivasyonu, bireyin hem fiziksel hem de metafiziksel olarak evrimleşmesine olanak tanıyan güçlü bir süreçtir.
Üçüncü Göz Psişik Güçlendirme Uyumlaması
Üçüncü Göz Psişik Güçlendirme Uyumlaması, spiritüel yeteneklerini gelişmesine ve enerji alanlarının iyi yönetilmesine olanak tanır.

Medyumik.com Tüm Hakları Saklıdır.